Nákup na splátky

Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat z pohodlí vašeho domova i při nákupu na internetu velice jednoduše a bezpečně. 
Vyberete a objednáte si zboží, které si chcete koupit, a po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla vaše žádost o úvěr předběžně schválena.
V případě, že ano, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smluvní dokumentaci včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží si pak po potvrzení, že je připraveno, můžete vyzvednout na jedné z našich kamenných prodejen nebo vám ho doručíme až domů.
 

Výhody nákupu na splátky

 • pro vaše nákupy již od 2 500 Kč
 • splátky se řídí vašimi potřebami
 • jednoduché a rychlé vyřízení on-line
 • výhodné pojištění proti nečekaným situacím 

Nákup na splátky je snadný, zabere vám pár minut:

 

1. Vložte zboží do nákupního košíku. 
2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky Cetelem".
3. Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.
4. V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.
5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření k vaší žádosti od Cetelem.
Pokud byla vaše žádost předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu: Úvěrové oddělení, BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Špálova 14, Ostrava 702 00 – Přívoz. 
6. O termínu dopravy a předání pořízeného zboží vás budeme informovat.  


 

Podmínky pro získání úvěru a potřebné doklady

 • Svéprávnost
 • Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů
 • Nejsem ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě
 

Pro úvěr do 80 000 Kč (včetně)

 • Kopie platného dokladu totožnosti
 • Kopie druhého podpůrného dokladu:pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P
 • Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele:výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.

 

Pro úvěr nad 80 000 Kč

 
1.     Kopie platného dokladu totožnosti; 

 1. Kopie druhého podpůrného dokladu:pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz nebo průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P;
 2. Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele:výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu;
 3. Doklad pro ověření adresy bydliště (žadatel dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu):
  Doklad o zaplacení nájmu nebo doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebovýpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí;
  (doklad nesmí být starší než dva měsíce);

5.     Doklad pro ověření příjmu:
Osoba výdělečně činná:
Potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem);
Důchodce:
Potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu;
(doklad nesmí být starší než jeden měsíc).
 

Pojištění schopnosti splácet

 
Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy vám nabízíme výhodné pojištění.
 

Výhody sjednaného pojištění:

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy vám nabízíme výhodné pojištění.
 
Výhody sjednaného pojištění:
 1. jistota v nepříznivých životních situacích,
 2. pojištění pro případ ztráty zaměstnání, 
 3. bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
 4. minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
 5. součást měsíční splátky úvěru.
 
Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 

Typy pojištění

SOUBOR MASTER
Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.
*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu
 
SOUBOR MASTER PLUS
Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.
*Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu
 
Prodejce zprostředkovává úvěry pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem),  je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.

 

 Co k žádosti o poskytnutí úvěru musíte předložit

 • 1× podepsané Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti se Žádostí/Smlouvou o poskytnutí úvěru
 • 2× podepsaná Žádost/Smlouva o poskytnutí úvěru, případně podepsaná i Vaším partnerem, žádáte-li o úvěr nad 50 000 Kč a uvádíte v Žádosti partnera
 • doklady potřebné pro vyřízení úvěru
Prodejce zprostředkovává úvěry pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.
Z

Možnosti úvěrů

1) Klasický úvěr

 Jestliže potřebujete úvěr rozložit do delšího nebo naopak do kratšího období, pak si zvolte tento typ úvěru. Sami si určíte optimální kombinaci mezi velikostí zálohy (minimálně 10 % z ceny zboží), počtem pravidelných měsíčních splátek (6 až 36 měsíců) a cenou úvěru.

Výhody:
Nákup zboží v případě, že nemůžete platit v hotovosti
Výše splátek a délka splácení je přizpůsobena klientovi
Možnost koupě i dražšího výrobku
Přímá platba od 0 %

2) 10% + 10 x 10%

Tentp typ úvěru (10% + 10 x 10%) je nejvíce využívaný. Když kliknete na tlačítko "Spočítat", kalkulačka Vám ihned přepočítá, jaká bude Vaše měsíční splátka a kolik Vás bude úvěr stát. Tento typ úvěru předpokládá první splátku ve výši 10 %. Měsíčně potom splácíte v deseti splátkách úvěr navýšený o jeho cenu. 


Výhody:
Nekomplikovanost
Navýšení pouze 10 % z ceny zboží
Krátkodobé splácení

3) Akce 1%

Příklad:
Cena zboží: 10.000 Kč
Přímá platba (volitelná): 0 Kč
Výše úvěru: 10.000 Kč 
Počet měsíčních splátek: 10
Měsíční splátka (bez pojištění): 1 000 Kč
Roční procentní sazba nákladů (RPSN): 0%
Za úvěr celkem zaplatíte: 10 000 Kč
 
Výhody:
Nulová přímá platba
Krátkodobé splácení
Přehlednost a jednoduchost